دیروز اومده بود دنبالم دم خونمون با کمال تعجب رفتم نشستم تو ماشینش گفتم اینجا چکار میکنی؟؟؟ مگه قرار نبود حالا حالاها برنگردی! گفت سه چهار روزه ک برگشته و مثل اینکه اونجا کارای اصلیشو کرده و بعد سپرده ب یکی ک مورد اعتمادشه(میشناسمش) و خودش برگشته ایران و بی مقدمه گفت مامانت بهم گفته ک این چند روزه دوباره زدی سیم اخر بد نگاش کردم و بعد یهو هنو از تعجب اینکه اینجا چکار میکنه درنیومده بودم ک دوباره یکی دیگه . در کمال و اوج تعجب گفتم چی؟؟؟ مامانم؟؟؟ ب تو زنگ زده؟؟؟ خوبه! پیشرفت کردی حالا اونم اره . خندید و من عصبی . 

بغلم کرد گفت واقعا دو روز نمیتونی ادم باشی . دلم برات تنگ شده بود ولی انتظار نداشتم اینجور ببینمت فاطمه . یه لبخند زدم فقط .

گفت احساس میکنه بی قرارم . دلیلشو پرسید منم گفتم . 

بهم گفت تو شجاعی بهت ایمان دارم . گفتم فقط همین؟

گفت میخوای ببرمت سره خاکش . گفتم اره خیلی میشه لطفا!؟

اره برو حاضر شو زود بیا و کلی سره خاکش گریه کردم از نبودنش گله کردم از اینکه دیگه حتی نمیاد تو خوابم و بعد چند دقیقه اومد پیشم گفت اروم تر شدی؟؟ سرمو ت دادم گفتم اوهوم مرسی.اونم ی لبخند زد .

احساس کردم ناراحته و ازش پرسیدم تو چرا ناراحتی گفت ک تورو اینجوری ببینم و بعد انتظار داری بزنم برقصم؟؟ خندیدم و بی هوا بغلش کردم و همه چی رو براش گفتم و ارومم کرد  . باهام حرف زد مثل همیشه منطقی مثل همیشه عاقل و مثل همیشه اروم و البته اندفعه دوتاییمون وحشی نبودیم خداروشکر:)) و ازش خواستم بعد کنکور بیاد چند روز ببرتم و بالاخره  ب قول خودش اجازه صادر کردم:))

و وقتی ک میخواست اروم شم و تو بغلش گریه کنم برام یه اهنگ گذاشت و خیلی قشنگ و اروم بود و تاحالا نشنیده بودم و تعجب سوم اینجا بود ک یعنی اونم از این اهنگا گوش میده؟؟؟؟:))سوژه شد بعد ها یادم باشه اذیتش کنم

متنش این بود از علی صدیقی(مث ندید پدیدا سریع اومدم دان کردم:)))

وقتی که دلتنگی زیاد دلت فقط اونو میخواد
وقتی هواشو میکنی آروم میگیری

غمگین ترین آدمی که میتونی پیدا بکنی منم
غمگین تر از گذشته با تو بودنم
وقتی دلت تنگه براش اونم دلش تنگه برات
وقتی صداشو میشنوی آروم میگیری

موهاتو ناز میکردم تو هم چشماتو میبستی
دارم هر روز با فکرت توهم میزنم هستی
گاهی صحبت گاهی لبخند گاهی حسود و بد خلقی
یه دیوونم که با عشقت تو عقل و هوشمو بردی

موهاتو ناز میکردم تو هم چشماتو میبستی
دارم هر روز با فکرت توهم میزنم هستی
گاهی صحبت گاهی لبخند گاهی حسود و بد خلقی
یه دیوونم که با عشقت تو عقل و هوشمو بردی

#آرامشش

آقای شین کجایی؟ دقیقا کجایی:))

حالم ازشون بهم میخوره

من باختم ولی بازنده نمیمونم

آروم ,تنگه ,دلت ,تو ,میگیری ,اونم ,آروم میگیری ,براش اونم ,تنگه براش ,اونم دلش ,دلش تنگه ,وقتی صداشو میشنوی ,میخوادوقتی هواشو میکنی ,اونو میخوادوقتی هواشو ,وقتی هواشو میکنی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روان کننده عامل موثر در افزایش کیفیت سازه اجاره خانه در ترکیه آموزش تعمیرات موبایل در تبریز شرکت سامانه های بعد پنجم جزوه و نمونه سوالات استخدامی نیمه ابری فروشگاه اینترنتی وبلاگ شخصی تجهیزات آشپزخانه صنعتی درهم و برهم